Раніше прокуратура відкрила кримінальну справу стосовно Booking.com з-за використання чужого майна та бронювання готелів в Криму. Прокуратура також вимагала, щоб на сайті компанії в інформації про півострові говорилося, що це частина української території.
"Сьогодні компанія Booking.com повідомила прокуратурі АР Крим, про те, що нею була виправлена відповідна інформація. Зараз на сайті Booking.com при позначенні місця розташування певного об'єкта нерухомості в Криму, після інформації про конкретному населеному пункті вказується, що він знаходиться на території держави Україна", — йдеться в повідомленні.
Втім, на сайті booking.com при виборі готелів в Криму після інформації про населеному пункті насправді Україна не прописана, так само як і Росія; географічна приналежність населеного пункту обмежується Кримом.
Крим став російським регіоном після проведеного там в березні 2014 року референдуму, на якому 96,77% виборців республіки Крим та 95,6% жителів Севастополя висловилися за входження до складу РФ. Кримські власті провели референдум після держперевороту на Україні в лютому 2014 року. Україна як і раніше вважає Крим своєї, але тимчасово окупованою територією. Керівництво РФ неодноразово заявляло, що жителі Криму демократичним шляхом, в повній відповідності з міжнародним правом та Статутом ООН проголосували за возз'єднання з Росією. За словами президента РФ Володимира Путіна, питання Криму "закритий остаточно".
|