Головна
 
Мій сайтЧетвер, 16.05.2024, 13:25



Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [23]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Повернулися в передмістя Дамаска біженці вирощують агрокультури

"У нас працюють близько 50 осіб, зарплату вони отримують щодня, від щомісячної оплати ми відмовилися. Так людям зручніше - виконав роботу і відразу отримав гроші", - розповів власник господарства Мухаммед аль-Харірі. Приклад господарства аль-Харірі не єдиний - за словами глави населеного пункту Хан-ель-Шейх Абдель Насера ​​Авада, з моменту визволення населеного пункту і прилеглого району свою роботу відновили вже більше 80 сільгосппідприємств. "Зараз у нас функціонують 85 фермерських господарств. Поки тут були бойовики, жодне з них не працювало", - сказав Авад. Авад зазначив, що роботу вдалося відновити за рахунок активного повернення біженців на батьківщину. "До війни у ​​нас проживало 30 тисяч чоловік, зараз 20 тисяч вже повернулися назад", - сказав він. Робота на землі - не тільки засіб для заробітку для повернулися додому, але і звичний спосіб життя, якими живуть покоління. "Цю землю обробляв ще мій батько, останній раз ми збирали тут кавуни кілька років тому, а потім місто захопили бойовики і ми були змушені тікати", - згадує інший фермер Імад Шхейні.

 

Шхейні додав, що зараз майже всі його працівники повернулися. "Мої працівники задоволені, я видаю їм хорошу зарплату, і їм вистачає не тільки на їжу", - зазначив він.
Багато повернулися біженці працюють на полях цілими сім'ями. "Коли тут знаходилися терористи, життя було нестерпним, землю ніхто не обробляв. Але коли район звільнили, у нас знову з'явилася робота. У мене дружина і троє дітей, всі ми працюємо на цих полях", - розповів працівник господарства, яке належить Шхейні, Ісмаїл аль-Бутман.

В даний час на грядках йде збір врожаю динь, кавунів, картоплі, перцю, томатів і огірків. Продукція поставляється на ринки і в ресторани сирійської столиці - Дамаску.

Робота в фермерських господарствах також допомагає людям прогодувати себе і свої сім'ї - частина врожаю йде на стіл місцевого населення. Крім того, на виручені від продажу продукції гроші колишні біженці відновлюють свої будинки, щоб почати нову мирне життя.

"Коли бойовики захопили цей район, вони прийшли до мого брата і намагалися його вбити, але йому вдалося втекти і перебратися до Лівану. Я зрозумів, що рано чи пізно прийдуть і за мною, і теж поїхав до Лівану. Там ми провели з родиною п'ять років ", - згадує місцевий житель Мухаммед Хасан аш-Шамадам.

Зараз аш-Шамадам працює на фермі і закінчує відновлення будинку. "Мій будинок був зруйнований, я відновив його власними руками. У нас все добре, брат теж повернувся, сім'я возз'єдналася, і ми живемо так, як до війни", - додав він.

Категорія: Мої статті | Додав: petrovladrt (11.08.2018)
Переглядів: 197 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук


Copyright MyCorp © 2024
uCoz